مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

توسطمدیریت سایت

مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

مانیکور و پدیکور چیست؟ بهترین آرایشگاه مانیکور و پدیکور در تهران ، قیمت و هزینه مانیکور و پدیکور ، آرایشگاه مانیکور و پدیکور ناخن در تهران ، مانیکور و پدیکور اختصاصی ناخن عروس

مانیکور و پدیکور ناخن چیست؟

اموری که با نام مانیکور و پدیکور انجام می‌شود، انجام فعالیت‌های بهداشتی و زیبایی بر روی ناخن‌های شماست. تنها با این تفاوت که در مانیکور، ناخن‌های دست شما مورد مرمت و ترمیم قرار می‌گیرد، اما در پدیکور، ناخن‌های پای شما می‌تواند جلای بسیار زیادی پیدا کند.

این فعالیت‌ها، چیزی فراتر از سوهان کشیدن‌های ساده است و می‌تواند فعالیت‌های مختلفی که مربوط به انگشتان دست و پاست را در بر بگیرد.

نکته‌ جالب درباره فعالیت‌های مانیکور و پدیکور در این است که برخلاف تصور افراد که فکر می‌کنند این امور تنها مربوط به خانم‌هاست، باید بگوییم که آقایان نیز می‌توانند در منزل و یا با مراجعه به مراکز تخصصی، به انجام کار‌های مربوط به سلامت و زیبایی ناخن‌هایشان رسیدگی کنند.

مانیکور و پدیکور شامل فعالیت‌هایی نظیر مرتب کردن فرم ناخن‌ها به وسیله سوهان، خارج کردن پوست اضافه دور ناخن‌ها، لایه برداری از پوست کنار ناخن‌های دست و پا، ماساژ ناخن‌ها و انگشتان دست و پا، تقویت ناخن‌ها، لاک زدن و طراحی ناخن‌ها برای افراد متقاضی و اموری نظیر موارد فوق است.

درباره نویسنده

مدیریت سایت administrator

دیدگاه‌ها بسته شده اند.