ابریشم سازی مو

توسطmanager

ابریشم سازی مو

قیمت و هزینه ابریشم سازی مو،عوارض و مزایای ابریشم سازی مو،نحوه‌ی انجام ابریشم سازی مو،آبرسانی مو با ابریشم سازی،بهترین آرایشگاه برای ابریشم سازی مو در تهران،عکس و تصاویر ابریشم سازی مو،آموزش ابریشم سازی مو در خانه،تفاوت کراتنیه مو و ابریشم سازی،بهترین خدمات ابریشم سازی مو در شمال تهران،بهترین مواد ابریشم سازی مو

دلایل انجام ابریشم سازی مو

در روش پیشرفته‌ی ابریشم سازی مو، موهای خشک و آسیب‌دیده به کمک دوز خاصی از مواد درمانی فرموله شده برای تقویت و آبرسانی الیاف مو، ترمیم و تجدید می‌شوند. معمولا این مواد حاوی کراتین، سرامید و آنتی‌اکسیدان‌های فعال برای محافظت از موها هستند.
در فصل تابستان، معمولا تقاضا برای انجام تکنیک‌های کراتیه و ابریشم تراپی مو افزایش می‌یابد. چون با افزایش دمای هوا و رطوبت، موهای خانم‌ها حالت فر و وِز به خود می‌گیرند و با انجام کراتیه و ابریشم سازی مو می‌توانند تا حدود 4 ماه و یا بیشتر، موهای خود را حتی در شرایط آب و هوایی مرطوب لخت و نرم نگهداری کنند. در این وضعیت می‌توانند شنا و ورزش کنند و بعد از حمام موهایی با ظاهر ابریشمی داشته باشند.

افرادی که به دلایل مختلف موهایشان آسیب‌دیده ، خانم‌هایی که به طور ژنتیکی موهای فر و یا وِز دارند نیز می‌توانند از این تکنیک برای صاف کردن و آبرسانی موهای خود استفاده کنند.

نحوه‌ی انجام ابریشم سازی مو

ابریشم سازی مو، به عنوان یک روش مکمل، با تکنیک کراتینه متفاوت می باشد و در آن به جای استفاده از شامپوهای صرفا حاوی پروتئین کراتین، از شامپوهای حاوی کراتین، ابریشم، سرامید، نشاسته گندم، پروتئین گندم، روغن نارگیل، روغن آووکادو، روغن زیتون، پانتنول و ویتامین E استفاده می‌شود.

معمولا این روش برای موهای به شدت آسیب‌دیده، پس از انجام تکنیک‌های درمانی اصلی مانند کراتینه انجام می‌شود و باعث آبرسانی به موها و ابریشمی شدن آن‌ها می‌شوند. ولی  در مورد موهای طبیعی و کمی وِز، معمولا کراتینه انجام نمی‌شود و فقط در یک جلسه ابریشم سازی مو برای نرمی، براقی و لختی بیشتر موها انجام می‌شود. ابریشم سازی باعث تقویت ریشه تارهای مو هم می‌شود.

درباره نویسنده

manager editor

دیدگاه‌ها بسته شده اند.